Not rated

BEAUTY KUBES MASKA NA VLASY 100 G Vlasová kosmetika - Masky na vlasy

Tuhý kondiconér na vlasy BEAUTY KUBES je plný rosltinných složek, které vlasy hydratují a zároveň zajišťují snadné rozčesání vlasů. Obsahuje makadamiový a jojobový olej, který vlasům dodávají lesk a výživu a růžový jíl, který detoxikuje vlasovou pokožku. Obsažený oves zanechává vlasyhedvábné na dotek a rostlinný keratin vlasy posiluje a chrání před tepelným poškozením.
Skladem (> 5 pcs)
Code: BKCHM001
358,98 Kč 296,68 Kč excl. VAT
Category: E-shop

Tuhý kondiconér na vlasy BEAUTY KUBES je plný rosltinných složek, které vlasy hydratují a zároveň zajišťují snadné rozčesání vlasů. Obsahuje makadamiový a jojobový olej, který vlasům dodávají lesk a výživu a růžový jíl, který detoxikuje vlasovou pokožku. Obsažený oves zanechává vlasy hedvábné na dotek a rostlinný keratin vlasy posiluje a chrání před tepelným poškozením.

Britská značka Beauty Kubes přišla na trh s výrobou tuhých šamponů a pár dalších kosmetických produktů, které jsou kompletně bez známky plastu a jsou svým složením zcela vhodné pro vegany. Produkty BEAUTY KUBES jsou všechny vyráběny ručně přímo v Cornwallu ve Velké Británii. Výrobní zařízení je poháněno zelenou energií ze solárních a větrných turbín. 

Použití: 1-2 kostky (podle délky vlasů) rozmělníme v dlaních a přidáme malé množství vody, čímž vznikne pasta. Třeme dlaněmi o sebe dokud pasta nezhoustne. Poté ji aplikujeme na vlasy, zejména na jejich koncové části. Necháme chvíli působit a umyjeme teplou vodou.
Typy vlasů: normální vlasy, suché vlasy

Výrobce: Eve of St. Agnes Ltd, Tregath Business Park, Camelford , PL32, Cornwall, Velká Británie