Not rated

Stojo skládací kelímek Mini, 237ml / Junior line Camping a outdoor - Vaření a jídlo - Nádobí

Stojo Mini se perfektně hodí na Vaše oblíbené espresso či flatwhite, ale zároveň ho užijete i na vodu, pokud budete chtít uhasit malou žízeň. Toto balení obsahuje kelímek, nepropustný uzávěr a termoizolační úchopový pruh, který chrání Vaše ruce před teplými i studenými nápoji. Mini bude nejlepším společníkem na Vašich cestách jak za prací tak za dobrodružstvím, a hlavně vždy po ruce, když to bude třeba.

Variant
Skladem (>5 pcs) Vyprodáno Vyprodáno Choose variant
Code: S3-CRN S3-CSH S3-INK Choose variant
347,27 Kč 287 Kč excl. VAT
Category: E-shop

Stojo Mini se perfektně hodí na Vaše oblíbené espresso či flatwhite, ale zároveň ho užijete i na vodu, pokud budete chtít uhasit malou žízeň. Toto balení obsahuje skládací kelímek, nepropustný uzávěr a termoizolační úchopový pruh, který chrání Vaše ruce před teplými i studenými nápoji. Mini bude nejlepším společníkem na Vašich cestách jak za prací tak za dobrodružstvím, a hlavně vždy po ruce, když to bude třeba.

Přenosný a znovupoužitelný Mini je nejmenší verze Stojo složitelných kelímků o objemu 236ml,  navržen přímo milovníky kávy. Tato varianta je pohodlnou a zároveň bezodpadovou alternativou k jednorázovým kelímkům a objemným cestovním kelímkům, do kterého si můžete dát jak svůj oblíbený studený, tak i teplý nápoj.

Po vypití jen hoďte svůj složený kelímek do kapsy, kabelky či příručního zavazadla, kde ho budete mít vždy připraven k dalšímu použití. Taky určitě i Vaše oblíbená kavárna nabízí slevu při použití vlastního kelímku, nebo si kafičko uvařte doma a ušetřete ještě víc)

Klíčové vlastnosti produktu:

  • složitelný kelímek se stabilizačním a termoizolačním úchopovým pruhem

 

  • potkou pro vzduchotěsné uzavření, nepropustné těsnění

 

  • navrženo tak aby se dal cekově rozebrat a jednoduše umýt i v myčce

 

  • kelímek je vhodný pro ohřev v mikrovlnné troubě

 

  • vyrobeno bez použití BPA, ftalátů, olova a lepidel

 

  • kelímek a těsnění je vyrobeno z prvotřídního a zdravotně nezávadného Ifgb silikonu 

 

  • víčko a termoizolační pruh jsou vyrobeny z polypropylenuRozměry

Kapacita: 237 ml

Průměr: 8 cm

Výška: 10,8 cm

Výška po stlačení: 4,8 cm

Hmotnost: 102 g

[su_youtube url="https://www.youtube.com/watch?v=7LbfUcCndUk"]

 

 

Please log in again

We are sorry for interrupting your flow. Your CSRF token is probably not valid anymore. To keep you secure, we need you to log in again. Thank you for your understanding.

Thank you for your understanding.

Login